Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Zeme / Liepāja un raj. / Nīcas pag. / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Zeme 5900 m2 platībā, Bernāti, 10 km no Liepājas, līdz jūrai 600 m . Zemesgabala lietošanas mērķi: Individuālo dzīvojamo māju apbūve. Ērta piebraukšana, blakus sabiedriskais transports, Liepāja-Klaipēda šoseja.

Земельный участок площадью 5900 м2, Бернати, в 10 км от Лиепаи, в 600 м до моря. Назначение земельного участка: строительство индивидуальных жилых домов. Удобный подъезд, рядом общественный транспорт, автомагистраль Лиепая-Клайпеда.

Sklypo plotas 5900 m2, Bernāti, 10 km nuo Liepojos, 600 m iki jūros. Žemės naudojimo paskirtis: Individualių gyvenamųjų namų statyba. Patogus privažiavimas, netoliese viešasis transportas, Liepojos-Klaipedos greitkelis.

Land area 5900 m2, Bernāti, 10 km from Liepāja, 600 m to the sea. Purpose of land use: Construction of individual residential houses. Convenient access, public transport nearby, Liepāja-Klaipeda highway.

Pilsēta, rajons: Liepāja un raj.
Pilsēta/pagasts: Nīcas pag.
Ciems: Bernāti
Iela: Helenās [Karte]
Platība: 5900 m²
Pielietojums: Zeme privātmājas būvēšanai
Kadastra numurs: 64780080465
Cena: 34 000 € (5.76 €/m²)

Foto:
Zeme,  Liepāja un raj. Nīcas pag., cena 34 000 €, Foto
Zeme,  Liepāja un raj. Nīcas pag., cena 34 000 €, Foto
Zeme,  Liepāja un raj. Nīcas pag., cena 34 000 €, Foto
Zeme,  Liepāja un raj. Nīcas pag., cena 34 000 €, Foto
Zeme,  Liepāja un raj. Nīcas pag., cena 34 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)25-44-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)29-75-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Liepāja un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 19.05.2026 22:32
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu