Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Лиепая и р-он / Приекуле / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod mājīgu vienistabas dzīvokli Priekulē, Liepājas ielā.

Dzīvokļa platība 30 m², atrodas mājas 2. stāvā. Dzīvoklis ir saulains, silts un mājīgs.

Istabā ieklāts lamināts, sienas izlīdzinātas un nokrāsotas gaišā tonī. Virtuvei iegādāta virtuves iekārta. Vannas istabai iegādāta duškabīne, taču vannas istabas remonts vēl nav uzsākts, kas dod iespēju jaunajam īpašniekam to izveidot pēc savām vēlmēm. Nepieciešamības gadījumā varam padalīties arī ar vannas istabas meistara kontaktiem.

Dzīvoklim ir centrālā apkure un pieejams arī pagrabs un parkošanās vieta Jūsu auto.

Plānu maiņas dēļ īpašumu nododam tālāk gādīgās rokās.

Город, район: Лиепая и р-он
Город/волость: Приекуле
Улица: Liepajas 1 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 30 м²
Этаж / этажей: 2/5
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпично-панельный
Кадастровый номер: 64159000393
Удобства: Парковочное место
Цена: 10 000 € (333.33 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Лиепая и р-он Приекуле, цена 10 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Приекуле, цена 10 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Приекуле, цена 10 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Приекуле, цена 10 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Приекуле, цена 10 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Приекуле, цена 10 000 €, Фото
Место:Лиепая и р-он

Распечатать Дата: 14.05.2026 09:36
Отослать другу Уникальных просмотров: 1