Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Лиепая и р-он / Лиепая / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Ilgtermiņā (vismaz uz 6 mēn. ) izīrēju 1-istabas dzīvokli ar visām ērtībām. Labs remonts. Dzīvoklī ir veļasmašīna, cepeškrāsns, ledusskapis un citas ikdienai nepieciešamās lietas. Dzīvoklis saulains, trīskameru logi nodrošina klusumu un siltumu. Dzīvoklī horizontālā apkure ar individuālo skaitītāju. Ir balkons. Virtuve apvienota ar istabu un papildus ir neliels pieliekamais/mantu glabātuve.
Cena 200 EUR/mēnesī+komunālie. Depozīts 250 EUR.
Svarīga informācija, īre par nākamo mēnesi jāsamaksā līdz katra tekošā mēnaša 25. datumam.

Saziņai vēlams rakstīt Whatsapp, jo bieži esmu ārpus zonas, tā redzēšu ziņas tiklīdz būšu sasniedzams.

Город, район: Лиепая и р-он
Город/волость: Лиепая
Улица: Turaidas 10 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 33 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Балкон
Цена: 200 €/мес. (6.06 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 200 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 200 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 200 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 200 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 200 €/мес., Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 200 €/мес., Фото
Место:Лиепая и р-он

Распечатать Дата: 10.05.2026 14:14
Отослать другу Уникальных просмотров: 1