Pārsteidzoši ērts, žiperīgs un manevrīgs auto, salons gandrīz perfekts(nav nosēdēts, saplīsis, pleķains, smēķēts u. c. ), virsbūve ļoti labā stāvoklī, tehniski arī ļoti labā kondīcijā(eļļas, filtri, izpūtējs u. c. nomainīti), nodoklis nomaksāts.
Kopumā izskatīgs un uz Latvijas ceļiem reti redzēts auto.