Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Telpas / Saloni / Daugavpils un raj. / Daugavpils / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Divi kabineti Daugavpils centrā ar atsevišķu sanmezglu, ar divām ieejām. Bezmaksas autostāvvieta. Apsardze, ūdens un apkure ir iekļauta nomas cenā.
Platība: 40 m2
Telpas ir pēc remonta
Izlietne ir kabinetā un sanmezglā
Kondicioniers.

Два кабинета в центре Даугавпилса с отдельным санузлом, с двумя входами (со двора и центральной улицы). Бесплатная парковка, вода и отопление включены в арендную плату.
Площадь: 40 м2
Помещение после ремонта
Раковина в кабинете и санузле
Кондиционер.

Office in the center of Daugavpils (two rooms, WC). Free parking. Security, water and heating are included in the rent.
Area: 40 m2
The room is after repair
A sink is in the room and WC
Air conditioner

Pilsēta, rajons: Daugavpils un raj.
Pilsēta/pagasts: Daugavpils
Iela: Vienības 25 [Karte]
Platība: 40 m²
Cena: 450 €/mēn. (11.25 €/m²)
Foto:
Saloni,  Daugavpils un raj. Daugavpils, cena 450 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-54-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Daugavpils un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 15:20
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu