Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Zeme / Limbaži un raj. / Skultes pag. / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdošanā 1250 m² zemes gabals privātai apbūvei meža ieskautā vietā Skultē.

Īpašums teicami piemērots privātmājas būvniecībai.  Skulte ir pieprasīta vieta cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot klusākā, zaļā vidē netālu no piekrastes.

Nekustamā īpašuma nodoklis - 7 EUR/gadā.

Gandrīz līdz pat zemes gabalam ved asfaltēts pašvaldības ceļš.

Tikai 2 km līdz jūras pludmalei jeb 10-15 minūšu brauciens ar velo. Pavisam netālu no īpašuma tek upe Aģe, kur ir pieejama arī peldvieta. Tuvākais lielveikals atrodas Zvejniekciemā - 3 minūšu braucienā ar auto. Nepilnu 10 minūšu brauciens līdz Saulkrastu centram, kur pieejama visa ikdienā nepieciešamā infrastruktūra. Ērta piekļuve A1 autošosejai, pa kuru var nokļūt līdz Rīgai ~40 minūtēs.

Blakus īpašumam atrodas zemes gabals 1306 m², adrese Teterlīču iela 42, kuru var iegadāties un paplašināt īpašuma teritoriju.

Zvaniet, rakstiet (SMS, Whatsapp, E-mail), lai noskaidrotu sīkāku informāciju.
 
Продаётся земельный участок площадью 1250 м² для частной застройки в окружении леса в Скулте.

Недвижимость отлично подходит для строительства частного дома. Скулте - востребованное место для людей, которые хотят жить в тихой, зелёной среде недалеко от морского побережья.

Налог на недвижимость - 7 EUR/год.

Практически до самого участка ведёт асфальтированная муниципальная дорога.

Всего 2 км до морского пляжа или 10-15 минут на велосипеде. Совсем рядом с участком протекает река Аģе (Аге), где также оборудовано место для купания. Ближайший супермаркет находится в Звейниекциемсе - всего в 3 минутах езды на автомобиле. Менее чем за 10 минут можно добраться до центра Саулкрасты, где доступна вся необходимая ежедневная инфраструктура. Удобный выезд на автомагистраль A1, по которой до Риги можно доехать примерно за 40 минут.

Рядом с данным объектом находится земельный участок площадью 1306 м², расположенный по адресу: улица Тетерличу, 42, который можно приобрести и расширить территорию объекта.

Звоните, пишите (SMS, Whatsapp, E-mail), чтобы узнать подробности.
 
A 1250 m² land plot for private development in a forest-surrounded location in Skulte is for sale.

The property is perfectly suited for the construction of a private house. Skulte is a sought-after location for people who want to live in a quieter, greener environment close to the coast.

Property tax - 7 EUR/year.

An asphalt municipal road leads almost directly to the land plot.

The sea beach is only 2 km away, or approximately a 10-15 minute bike ride. The Aģe River flows nearby and also offers a swimming area. The nearest supermarket is located in Zvejniekciems, just a 3-minute drive away. Saulkrasti town center, where all essential daily infrastructure is available, can be reached within less than 10 minutes. Convenient access to the A1 highway allows reaching Riga in approximately 40 minutes.

Next to the property is a plot of land of 1306 m², address Teterlīču Street 42, which can be purchased and the property territory expanded.

Call or write (SMS, Whatsapp, E-mail) for more information.

Pilsēta, rajons: Limbaži un raj.
Pilsēta/pagasts: Skultes pag.
Ciems: Skulte
Iela: Egļu iela 2 [Karte]
Platība: 1250 m²
Pielietojums: Zeme privātmājas būvēšanai
Kadastra numurs: 66760130820
Cena: 18 000 € (14.40 €/m²)

Foto:
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto
Zeme,  Limbaži un raj. Skultes pag., cena 18 000 €, Foto

Tālrunis: (+371)25-25-*** Madara. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
PDF:atvērt
Vieta:Limbaži un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 20.05.2026 16:47
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu