Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīgas rajons / Olaines pag. / Jaunolaine / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
С июня предлагается в аренду 2 комнатная квартира в реновированном доме в Яунолайне. Кухня полностью оборудована новой техникой - холодильник, индукционная плита, электрическая духовка, посудомоечная машина. Рядом стадион, детская площадка.
Квартира после капитального ремонта.
Цена 450 евро в месяц + коммунальные платежи.
Заключая договор - оплата за первый месяц и последний месяц + депозит.

Sākot ar juniju, ilgtermina irei pieejams 2- istabu dzivoklis renovēta mājā Jaunolainē. Virtuve pilniba aprikota ar sadzives tehniku - ledusskapis, indukcijas plits, elektriskã cepeskrāsns, trauku mazgãjamã masina.
Blakus mãjai stadions, bērnu laukums.
Dzīvoklis pēc kapitālā remonta.
Cena 450 eiro mēnesī + komunālie maksājumi.
Slēdzot līgumu – pirmais un pēdējais īres mēnesis + drošības nauda.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Olaines pag.
Ciems: Jaunolaine
Iela: Meža iela 7 47 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 53 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 450 €/mēn. (8.49 €/m²)
Foto:
Rīgas rajons,  Olaines pag. Jaunolaine, cena 450 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)27-19-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīgas rajons

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 20.05.2026 18:46
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu