Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Liepāja un raj. / Liepāja / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod mājīgu 2 istabu dzīvokli.

Tiek piedāvāts pārdošanai gaišs un plašs dzīvoklis ērtā un attīstītā rajonā. Lieliska izvēle gan dzīvošanai, gan investīcijām.

Galvenā informācija:
2 istabu dzīvoklis
2. stāvs (mājas vidusdaļā)

Iespējams iegādāties ar mēbelēm
Attīstīta infrastruktūra un ērta satiksme.

Pārdod īpašnieks. Zvaniet vai rakstiet, lai iegūtu papildu informāciju un vienotos par apskati.

Продаётся уютная 2-комнатная квартира.

К продаже предлагается светлая и просторная квартира, расположенная в удобном и развитом районе. Отличный вариант как для комфортного проживания, так и для инвестиций.

Основные характеристики:
2-х комнатная квартира
Этаж: 2 (в середине дома)

Возможна продажа с мебелью
Развитая инфраструктура и удобная транспортная доступность

Продаёт хозяин. Звоните или пишите для получения дополнительной информации и организации просмотра.

Pilsēta, rajons: Liepāja un raj.
Pilsēta/pagasts: Liepāja
Iela: Rojas 2 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 53.20 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: LT proj.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Balkons, Lodžija
Cena: 74 900 € (1 407.89 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 74 900 €, Foto
Tālrunis: (+371)27-00-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Liepāja un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 17.05.2026 18:56
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu