Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Сдаётся 2-комнатная квартира в центре Риги с качественным свежим ремонтом. Квартира полностью оборудована всей необходимой техникой, включая кондиционер, и готова для комфортного проживания.

Отличное расположение - в шаговой доступности парк, Центральный вокзал и Старая Рига.

Квартира сдаётся на срок минимум 6 месяцев.
Очень низкие коммунальные платежи.
Залоговая сумма - 1000 €.

Tiek izīrēts 2 istabu dzīvoklis Rīgas centrā ar kvalitatīvu un nesen veiktu remontu. Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku, tai skaitā kondicionieri, un ir gatavs komfortablai dzīvošanai.

Lieliska atrašanās vieta pastaigas attālumā parks, Centrālā stacija un Vecrīga.

Dzīvoklis tiek izīrēts uz minimālo termiņu - 6 mēneši.
Ļoti zemi komunālie maksājumi.
Drošības depozīts - 1000 €.

City: Riga
District: Centre
Street: Kalnina 4 [Map]
Rooms: 2
Area: 54 m²
Floor / floors: 2/5
Series: Spec. pr.
House type: Brick
Price: 650 €/mon. (12.04 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 650 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 650 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 650 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 650 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 650 €/mon., Photo
Phone: (+371)29-37-*** Aleksandr. Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 14.05.2026 13:50
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation