Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Liepaja and reg. / Liepaja / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Izīrē 2-istabu dzīvokli pie jūras.
Mājīgs un pilnībā aprīkots dzīvoklis tikai 10 min līdz pludmalei.
2-guļamā gulta + dīvāns
Aprīkota virtuve (ledusskapis, plīts, trauki)
Gultas veļa, dvieļi, fēns
TV un Wi-Fi
Laba atrašanās vieta:
5 min līdz autobusa pieturai (15 min līdz centram)
Blakus 3 veikali
15 min līdz Beberlīni karjers un piedzīvojumu parkam Tarzāns
Minimālais īres termiņš 2 naktis.

Сдаётся 2-комнатная квартира у моря.
Уютная квартира со всем необходимым 10 минут до пляжа.
Двуспальная кровать + диван
Кухня с техникой и посудой
Постельное бельё, полотенца
ТВ и Wi-Fi
Рядом остановка (5 мин), до центра 15 мин.
В пешей доступности карьер Беберлини и парк приключений Тарзан.
Минимальный срок аренды 2 ночи.

City, district: Liepaja and reg.
City/civil parish: Liepaja
Street: Atmodas Bulvāris 10 [Map]
Rooms: 2
Area: 47 m²
Floor / floors: 2/5
Series: Chrusch.
House type: Brick
Facilities: Balcony
Price: 50 €/day (1.06 €/m²)
Photo:
Flats,  Liepaja and reg. Liepaja, price 50 €/day, Photo
Flats,  Liepaja and reg. Liepaja, price 50 €/day, Photo
Flats,  Liepaja and reg. Liepaja, price 50 €/day, Photo
Flats,  Liepaja and reg. Liepaja, price 50 €/day, Photo
Flats,  Liepaja and reg. Liepaja, price 50 €/day, Photo
Flats,  Liepaja and reg. Liepaja, price 50 €/day, Photo
Flats,  Liepaja and reg. Liepaja, price 50 €/day, Photo
Phone: (+371)20-08-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Liepaja and reg.

Add to favorites
Print Date: 18.05.2026 21:10
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation