Все объявления
Сегодня (1)
За 2 дня (7)
За 5 дней (23)
Цена
Tiek pārdota privāta divstāvu māja piejūras rajonā 300 metru attālumā no
Parka
225
2
5
1213 м²
198,000 €
Pērkuīpašumu. Vēlos iegādāties privātmāju Ventspilī. Apsolu izskatīt
-
-
-
-
-
куплю
Piedāvājam vienu no retajiem īpašumiem, kur atrašanās vieta, apjoms un g
Lielā 5
545
2
1
2245 м²
250,000 €
Dzīvojammā māja vai Lielisks investīciju objekts > 30% gadā - liela 2
Mazā Puķu 4/6
327
2
6
776 м²
175,000 €
Pārdod ēku, remontējamu. Apakšā ir lielas garažas telpas, var veidot v
Kuldīgas 24
250
2
5
150 м²
40,000 €
Tiek piedāvāts iegādei pilnībā strādājošs viesu nama komplekss vienā no
Vasarnīcu 17
488
2
12
1870 м²
218,000 €
Pārventas centrā tiek pārdota māja ar platību 115, 6 m2. Plašs zemes g
Lidotāju 8
116
2
5
1786 м²
49,000 €
Pārventas centrā pārdod nekustamo īpašumu, kura sastāvā ir: - zemesgaba
Tārgales
221
2
6
647 м²
60,000 €
Pārdodas tirdzniecības/ofisu ēka, pašā centrā, rajonā Pārventa, Talsu ie
Talsu 27
796
2
40
2134 м²
140,000 €
Izīrē mājīgu naminu pie jūras ar pagalmu Bbq atpūtai.
Karlines 11
70
2
3
400 м²
60
€/день
Nopirkšu māju vai vasarnīcu Ventspilī. Samaksa uzreiz. Срочно купл
-
120
-
4
600 м²
куплю
Pārdosim Jūsu dzīvokli vai privātmāju par augstāko cenu - Izveidosim
-
-
-
-
-
-
Pārdod kvalitatīvu biroja ēku Ventspils pilsētas centrā – Marijas ielā 8
Marijas 8
418
2
7
541 м²
230,000 €
Klusā Gāliņciema rajonā, Kameņu ielā, tiek pārdota divstāvu bloku māja.
Kameņu 1
110
2
5
600 м²
71,000 €
Tiek pārdots īpašums Ventspilī, Kr. Valdemāra ielā 23. Īpašums sastāv no
Kr. Valdemāra 23
350
2
4
435 м²
225,000 €
Pārdod ideālu ģimenes māju klusā Ventspils rajonā Plaša divstāvu māja
Pasiekstes
369
2
7
3379 м²
305,000 €
Pārdod Krišjāņa Valdemāra dibinātās Ventspils Jūrskolas ēku. Rekonstruēt
Pils 11
597
3
15
2017 м²
365,000
€
Starp jūru un ezeru, rajonā Staldzene, pārdodas īpašums, kas sastāv no v
Kolkas 52
101
1
4
2571 м²
25,000 €
Steidzami meklējam savam klientam māju vai zemesgabalu Venta upes krastā