Sveiki pārdodu savu E46 330d ar tikko izietu svaigu TA un nomaksātu nodokli. Auto ir daudz ieguldīti līdzekļi un uzspasēta cik tas bija iespējams. Mašīnai pieklibo vizuālais, būtu nepiecešams sakrāsot arkas un sliekšņus , tehniski auto ir sakārtots braukšanai , uz tehnisko apskati bija samanīts priekšējais gultnis, amīši, kvalitatīvi pārmetināta grīda , akumulatora vieta, salikti jauni bremžu kluči.
no plusiem auto
-R17 ar labām ziemas riepām (bez radzēm)
-strādājoša kruīza kontrole
-lūka
-svaigi bremžu kluči
-beņķi ar apsildi
Ja intrese vairak info pm
Uz stulbiem komentāriem neatbildu , var piedavat lielaku auto ar svaigu TA uz maiņu