Закрыть карту
Īpašnieks iznomā noliktavas telpas Mūkusalas ielā.
- Telpas 1221 m2 platībā.
- Telpas jau pieejamas lietošanai.
- Nomas maksa 2.95 EUR/m2
Izcila atrašānās vieta un infrastruktūra, pieejamas autostāvvietas, ērta piekļuve.
Город, район:
Рига
Город/волость:
Торнякалнс
Улица:
Мукусалас 49 k-1
[
Карта
]
Площадь:
1221 м²
Кадастровый номер:
01000500034015
Цена:
3 601 €/мес. (2.95 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
29-38-***
Распечатать
Дата: 22.04.2026 17:18
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении