Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Помещения / Магазины / Рига / Пурвциемс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Iznomā veikala telpas Purvciema ielā 19A.

Tiek iznomātas veikala telpas lieliskā vietā Purvciema un Kalsnavas ielas krustojumā. Apkārt no visām pusēm atrodas daudzdzīvokļu mājas, kas nodrošina pastāvīgu cilvēku plūsmu un labu potenciālo klientu loku. Telpas atrodas vietā ar ērtu piekļuvi un labu redzamību no ielas, pie veikala gar ielu ir daudz vietas automašīnu novietošanai bez maksas, kas būs ērti gan klientiem, gan darbiniekiem. Centrālā apkure tiek veikta ar gāzes katlu. Plaukti palikuši no iepriekšējā īrnieka, var turpināt lietot tos pašus vai arī ja jums tie nav vajadzīgi varam telpu atbrīvot pilnībā.

Kopējā platība - 76, 4m²
Nomas maksa - 680eur/mēnesī + PVN
Papildus apsaimniekošanas maksa nav jāmaksā
Ir jāmaksā elektrība pēc skaitītāja rādijuma
Ūdens un gāze pēc kopīgā skaitītāja proporcionāli telpu kvadratūrai

Izīrē telpu īpašnieks. Runāju latviski un angliski.
Sazinieties, lai iegūtu vairāk informācijas vai vienotos par telpu apskati.

Город, район: Рига
Город/волость: Пурвциемс
Улица: Пурвциема 19a [Карта]
Площадь: 76 м²
Кадастровый номер: 01000702270
Цена: 822 €/мес. (10.82 €/м²)
Фото:
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Пурвциемс, цена 822 €/мес., Фото
Телефон: (+371)20-00-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 09.05.2026 15:53
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении