Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Помещения / Магазины / Рига / Центр / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdodam telpas Vidzemes tirgū.

- telpas ietilpst Brīvības ielas 90 daudzdzīvokļu ēkas sastāvā;
- reģistrētas zemesgrāmatā kā dzīvokļa īpašums;
- bez apgrūtinājumiem;
- centrālā apkure;
- neatkarīgs elektrības pieslēgums;
- atjaunota fasāde;
- divas ieejas no Vidzemes tirgus teritorijas;
- pie nodošanas tiks atbrīvotas;
- 2025. gadā Rīgas pašvaldība noslēdza Vidzemes tirgus nomas līgumu uz 30 gadiem, nomniekam apņemoties veikt ieguldījumus tirgus atjaunošanā. Vairāk informācijas Rīgas nami mājas lapā.

Sīkāka informācija telefoniski vai apskates laikā.

Город, район: Рига
Город/волость: центр
Улица: Бривибас 90 [Карта]
Площадь: 25 м²
Кадастровый номер: 01009006100
Цена: 21 000 € (840 €/м²)

Фото:
Магазины,  Рига Центр, цена 21 000 €, Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 21 000 €, Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 21 000 €, Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 21 000 €, Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 21 000 €, Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 21 000 €, Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 21 000 €, Фото
Телефон: (+371)20-66-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 18.05.2026 18:21
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении