Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Валмиера и р-он / Валмиерская вол. / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek pārdots gaišs un saulains trīsistabu dzīvoklis skaista un klusā ciematā Seda, 20 minūšu braucienā no Valmieras. Pilsētā ir visa nepieciešamā infrastruktūra- veikali, aptiekas, sākumskola u. t. t.
Platība: 72.3 kv. m (3.2kv. m balkons)
Stāvs: 3/3
Klusi un mierīgi kaimiņi.
Dzīvoklis ir pilnībā izremontēts, jauni logi un durvis, grīdas, jauna santehnika un elektroinstalācija.
Dzīvoklim ir ērts plānojums plaša virtuve, divas izolētas istabas, viena caurstaigājama, tolete un vannas istaba atsevišķi, liels balkons, koridori iespējams izbūvēt iebūvējamo skapi.
Pārdod privatpersona, dzīvoklim parādu nav, dzīvoklis ir atbrīvots tūlītējai dzivošanai. Viss bildēs redzamais paliek dzīvoklī. Vairāk info Whatsappā vai zvanot.

Город, район: Валмиера и р-он
Посёлок: Валмиерская вол., -
Улица: Brivibas 7 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 72.30 м²
Этаж / этажей: 3/3
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Балкон
Цена: 20 000 € (276.63 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Валмиера и р-он Валмиерская вол., цена 20 000 €, Фото
Место:Валмиера и р-он

Распечатать Дата: 28.10.2024 08:33
Отослать другу Уникальных просмотров: 1