Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Валмиера и р-он / Валмиера / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Piedāvājam mājīgu 2-vietīgu istabu ar visu nepieciešamo komfortablam uzturēšanās laikam pilsētas centrā Smilšu iela 2, Valmierā.
Istaba aprīkota ar ledusskapi, bezmaksas Wi-Fi, gultas veļu un dvieļiem.
Pieejama koplietošanas virtuve ar visu nepieciešamo – sadzīves tehnika, trauki, tējkanna, veļas mašīna un žāvētājs.
Koplietošanas duša un tualete.
Mierīga atmosfēra.
Istaba piemērota gan īslaicīgam, gan ilgākam uzturēšanās laikam.
Pieejama bezmaksas autostāvvieta gan pagalmā, gan uz ielas.
Cena 20 EUR dienā, ilgtermiņa uzturēšanās atsevišķi vienojoties.

Город, район: Валмиера и р-он
Город/волость: Валмиера
Улица: Smilšu 2 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 12 м²
Этаж / этажей: 2/2
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Каменный
Удобства: Парковочное место
Цена: 20 €/день (1.67 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Валмиера и р-он Валмиера, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Валмиера и р-он Валмиера, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Валмиера и р-он Валмиера, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Валмиера и р-он Валмиера, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Валмиера и р-он Валмиера, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Валмиера и р-он Валмиера, цена 20 €/день, Фото
Квартиры,  Валмиера и р-он Валмиера, цена 20 €/день, Фото
Место:Валмиера и р-он

Распечатать Дата: 09.04.2026 11:10
Отослать другу Уникальных просмотров: 1