Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Валка и р-он / волость Каркью / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdodu savu dzīvokli, bez starpniekiem. Tika pirkts mammai 2019 gadā, taču pārcēļas atpakaļ uz dzīvi Rīgā. Patreiz dzīvoklī neviens nedzīvo, mantas tiks izvāktas pirms iegādes.
Dzīvoklī aukstais ūdens-tiek sildīts ar boileru, krāsns apkure. Pagrabā atsevišķa noliktavas vieta. Šķūnītis malkai.
Kārķos- bērnu dārzs, kultūras centrs, veikals, pasta nodaļa, estrāde, pastaigu taka, baznīca, autobusa pietura.
Pa atsevišķu samaksu iespējams no pašvaldības nomāt zemi un iekopt savu mazdārziņu.
Zemi komunālie maksājumi, aprīļa rēķins pielikumā.
Ir Zemesgrāmatas apliecība, varu palīdzēt ar pirkuma līgumu.
Notāra izdevumus sedz pircējs.
30 km līdz Valkai un 20 km līdz Rūjienai.

Город, район: Валка и р-он
Город/волость: волость Каркью
Посёлок: Kārķi
Улица: Māja nr. 4 1 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 43 м²
Этаж / этажей: 1/3
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпичный
Кадастровый номер: 94669000069
Цена: 3 800 € (88.37 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Квартиры,  Валка и р-он волость Каркью, цена 3 800 €, Фото
Телефон: (+371)26-97-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Валка и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 24.05.2026 15:54
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении