Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Талси и р-он / Лайдзенская вол. / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek piedāvāta iespēja iegādāties siltu, saulainu vienistabas dzīvokli Laidzes centrā. Dzīvoklī veikts pilns kosmētiskais remonts pēc kā neviens vēl nav dzīvojis. Ielikti jauni pakešu logi, durvis uz lodžiju, jaunas metāla ārdurvis, jauni radiātori, uzstādīts elektriskais ūdens sildītājs dušas telpā ar siltā ūdens pievadi virtuvē. Koridorā ietilpīgs pieliekamais, ko lieliski iespējams izmantot kā drēbju skapi. Ir pagrabs.

Город, район: Талси и р-он
Город/волость: Лайдзенская вол.
Посёлок: Laidze
Улица: Smilgas 11 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 36 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: 103-я
Тип дома: Панельный
Кадастровый номер: 88689000133
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 18 000 € (500 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Талси и р-он Лайдзенская вол., цена 18 000 €, Фото
Место:Талси и р-он

Распечатать Дата: 12.11.2024 12:32
Отослать другу Уникальных просмотров: 1