Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Зиепниеккалнс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrēju ilgtermiņā 2-istabas studio tipa dzīvokli Ziepniekkalnā ar centrālo krāsns apkuri. Vannas istabā stāv krāsns un istabās radiatori. Kurināt var ar malku vai briketēm. Ziemas sezonā aiziet līdz 3 tonnām brikešu, tās ir ap 50 eur/mēn. Blakus mājai ir savs malkas šķūnis, kur var arī glabāt divriteņus. Karstais ūdens no boilera. Komunālie ap 90 Eur mēnesī neieskaitot patērēto elektrību un interneta pieslēgumu (rēķins galerijā). Nesen izremontēta kāpņu telpa. Durvis kāpņu telpā ar čipu. Nesen nomainīts dūmvads un apkalpota apkures sistēma. Jauna indukcijas plīts ar 2 virsmām, tejkans, mikroviļņu konvekcijas krāsns, gludeklis, veļas žāvētājs, putekļusūcējs, ir gandrīz viss lai sākt dzīvot, izņemot gultas veļu, spilvenus un dvieļus. Blakus mājai var brīvi novietot auto. Blakus Ēbeļmuižas parks, mežs, skolas, bērnu dārzi, visi iespējamie veikali, sabiedriskā transporta pieturas, pietiekami labi attīstīta infrastruktūra un daudz zaļumu. Ideāls variants dzīvošanai 1-2 cilvēkiem.

Город: Рига
Район: Зиепниеккалнс
Улица: Ливциема 29 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 42 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Сталинка
Тип дома: Кирпичный
Цена: 380 €/мес. (9.05 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 380 €/мес., Фото
Телефон: (+371)29-92-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 19.05.2026 21:50
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении