Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Торнякалнс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
No 30.06.26 mēs izīrējam dzīvokļus nesen renovētā mājā Olīvu ielā. Dzīvokļi (78 m²) atrodas mansarda stāvā. Studija JANA & DZULIJA (78 m²) piedāvā plašu viesistabu, ģērbtuvi, 2 atsevišķas guļamistabas un ir pilnībā aprīkota ar mēbelēm, 2 ērtām divguļamajām gultām un 2 papildu viesu dīvāniem.

Virtuve ir aprīkota ar ledusskapi, elektrisko plīti, mikroviļņu krāsni un kapsulu kafijas automātu. Gaišajos apartamentos ir viedais plakanā ekrāna televizors. Plašajā vannas istabā ir vanna, bidē, tualete un bezmaksas higiēnas piederumi. Dzīvoklī ir 3 gaisa kondicionieri.

Līdz centram, RSU, LU un RTU universitātēm – 5 minūtes ar automašīnu vai 10 minūtes ar sabiedrisko transportu.
Studija būs pieejama no 30.06.2026.

Īres nosacījumi:
Īres maksa 3 personām uz 1 gadu – 460 EUR mēnesī.
Elastīgi fiksēti komunālie maksājumi (3 personām) 290 EUR mēnesī vasaras periodā, līdz 390 EUR mēnesī gada vidēji.
Drošības depozīts – no 990 EUR līdz 1190 EUR (depozītu iespējams samaksāt pa daļām).
Opcoonari ir rezervācijas iespējas no 1 meneši līdz 12 mēnešiem.

Cenā iekļauts:
Pilns dzīvokļa aprīkojums (no gultas veļas un traukiem līdz televizoriem un printeriem)
Bezmaksas āra novietne velosipēdiem un skrejriteņiem
Bezmaksas atpūtas zona ar kafijas automātu
Cenā nav iekļauts:
Autostāvvieta pagalmā
Veļas mazgāšanas pakalpojumi

Город: Рига
Район: Торнякалнс
Улица: Оливу 5 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 78 м²
Этаж / этажей: 3/3
Серия: Рекон.
Тип дома: Деревянный
Цена: 460 €/мес. (5.90 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Торнякалнс, цена 460 €/мес., Фото
Телефон: (+371)29-54-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
WWW:посмотреть
Место:Рига
Адрес:Ventspils 63c

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 23.05.2026 13:31
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении