Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Тейка / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Piedāvāju pilnībā aprīkotu vienistabas dzīvokli, gatavs dzīvošanai vai izīrēšanai.

Bez parādiem vai apgrūtinājumiem. Pakešu logi, mēbelēts.
Ceturtais stāvs, logi uz iekšpagalmu, kluss rajons. Uz ielas pieejama bezmaksas stāvvieta.
Kāpņu telpa ar elektrisko/koda atslēgu.
Laba infrastruktūra – tuvumā sabiedriskais transports, veikali, T/C Domina.
Centrālā apkure, zemi komunālie maksājumi - vasarā ap 70 EUR/mēn, ziemā ap 120 EUR/mēn.
Pie mājas iespējams atstāt automašīnu.

Pārdod īpašnieks.

Город: Рига
Район: Тейка
Улица: Буртниеку 33 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 20 м²
Этаж / этажей: 4/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Цена: 23 000 € (1 150 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Тейка, цена 23 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Тейка, цена 23 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Тейка, цена 23 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Тейка, цена 23 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Тейка, цена 23 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Тейка, цена 23 000 €, Фото
Место:Рига

Распечатать Дата: 20.03.2026 16:15
Отослать другу Уникальных просмотров: 1