Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Саркандаугава / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod 1 istabas dzīvokli 2. stāvā 5 stāvu mājā. Renovēta kāpņu telpa. Dzīvoklī veikts kosmētiskais remonts, pakešu logi, atsevišķa istaba un atsevišķa virtuve.

Virtuve aprīkota ar nepieciešamajām mēbelēm un sadzīves tehniku – ledusskapi un cepeškrāsni. Dzīvoklī ir arī veļasmašīna. Apkure – elektriskie radiatori, karstais ūdens – boilers, pieejama gāze. WC apvienots ar dušas kabīni.

Labi attīstīta infrastruktūra – blakus sabiedriskais transports, veikali, skolas un bērnudārzi. Plašs pagalms, kur iespējams novietot automašīnu.

Ēka labā tehniskā stāvoklī, fiziskais nolietojums atbilstoši 2026. gada novērtējumam.

Dzīvoklis piemērots dzīvošanai vai izīrēšanai. Papildus pieejami iegādei vēl divi 1 istabas dzīvokļi tajā pašā stāvā un kāpņu telpā (pašlaik izīrēti).

1-room apartment for sale on the 2nd floor of a 5-storey building. Renovated staircase. The apartment has cosmetic repairs, double-glazed windows, a separate room, and a separate kitchen.

The kitchen is equipped with necessary furniture and household appliances – a refrigerator and an oven. The apartment also includes a washing machine. Heating – electric radiators, hot water – boiler, gas connection available. Bathroom combined with a shower cabin.

Well-developed infrastructure – nearby public transport, shops, schools, and kindergartens. Spacious courtyard with parking available for cars.

The building is in good technical condition, according to the 2026 assessment of physical depreciation.

The apartment is suitable both for living and renting out. Additionally, two more 1-room apartments on the same floor and in the same staircase are available for purchase (currently rented out).

Город: Рига
Район: Саркандаугава
Улица: Саркандаугавас 19a [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 30 м²
Этаж / этажей: 2/5
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Кадастровый номер: 01009268957
Удобства: Парковочное место
Цена: 45 000 € (1 500 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Саркандаугава, цена 45 000 €, Фото
Телефон: (+371)29-45-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига
Компания:SIA Honesto properties

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 12.05.2026 11:41
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении