Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Пурвциемс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
2 istabu investīciju dzīvoklis Purvciemā, tieši no īpašnieka.
41 m², pēc remonta, ar stāvvietas caurlaidi un ilgtermiņa īrnieku. Stabili ienākumi no pirmās dienas.
Cipari:
. Īres maksa: 360 € mēnesī (ir spēkā esošs līgums, īrnieks vēlas pagarināt par 3+ gadiem) bruto ienesīgums 6, 45%
. Zemi apsaimniekošanas un komunālie maksājumi: 60–150 € mēnesī atkarībā no apkures sezonas un gāzes cenām varu nosūtīt rēķinus par visu gadu
. Zemes noma: 3, 59 € mēnesī (43 € gadā) kooperatīvs jau zemes izpirkšanas procesā
. Piešķirta stāvvieta un caurlaide iekļauta (slēgta teritorija ar barjeru)
. Vienas mājas kooperatīvs, zemas iemaksas
. Optiskais internets pieejams
. Pagrabs iekļauts
Kas izdarīts dzīvoklī (2025):
– Jauni radiatori un siltie logi
– Jaunas grīdas un segums (3. klase)
– Papildu skaņas izolācija guļamistabas sienām
– Blackout žalūzijas viesistabā
– Paplašināta viesistaba
– Liels spogulis, kas vizuāli palielina telpu
– Jaunas mēbeles: iekļautas vai izvestas pēc pircēja izvēles
Atrašanās vieta:
. 5 min līdz TC Domina, 300 m līdz TC Minska. Skola, bērnudārzs, būvmateriālu veikals, pārtikas veikali pastaigas attālumā. Sabiedriskā transporta pieturas pāri ielai.
Skats no logiem:
. Mājīgs, gaišs, plašs un ļoti silts dzīvoklis. 5. stāva logi paveras uz augstiem kokiem, tuvākā māja vairāk nekā 100 m attālumā. Vasarā vēss, klusums visu gadu.
Varianti:
– Ar īrnieku ienākumi no pirmās dienas
– Personīgai dzīvošanai pieejams no jūlija, pēc vienošanās arī ātrāk
Esmu īpašnieks, nevis aģents.
Aģentiem: Ja jums ir reāls pircējs ar konkrētu piedāvājumu rakstiet. Lūgums nepiedāvāt starpniecības pakalpojumus pārdodu tiešā veidā.
Zvaniet vai rakstiet.

2-room investment flat in Purvciems, directly from owner.
41 m², renovated, with a parking permit and a long-term tenant. Stable income from day one.
Numbers:
. Rent: €360/month (active contract, tenant wants to extend 3+ years) min. gross yield 6.45%
. Low management and utility costs: €60–150/month depending on heating season and gas prices I can send bills for the full year
. Land: €3.59/month (€43/year) the cooperative is already in the land buyout process
. Dedicated parking space with permit included (gated area with barrier)
. Single-house cooperative, low fees
. Optical internet available
. Cellar included
What's been done (2025):
– New radiators and warm windows
– New floor + flooring (class 3)
– Additional soundproofing on bedroom walls
– Blackout blinds in the living room
– Living room expanded
– Large mirror that visually enlarges the space
– New furniture: included or removed, buyer's choice
Location:
. 5 min to TC Domina, 300 m to TC Minska. School, kindergarten, hardware store, grocery stores walking distance. Public transport stops across the street.
The view:
. Cozy, bright, spacious and very warm flat. 5th-floor windows face tall trees, nearest building more than 100 m away. Cool in summer, quiet year-round.
Options:
– With tenant income from day one
– For personal use available from July, possibly earlier by agreement
I'm the owner, not an agent.
For agents: If you have a real buyer with a concrete offer write to me. Please don't pitch agency services I'm selling directly.
Call or write.

Двухкомнатная инвестиционная квартира в Пурвциемсе, напрямую от собственника.
41 м², после ремонта, с пропуском на парковку и долгосрочным арендатором. Стабильный доход с первого дня.
Цифры:
. Аренда: 360 € в месяц (договор действующий, арендатор хочет продлить на 3+ года) доходность 6, 45%
. Низкие платежи за обслуживание и коммунальные услуги: 60–150 € в месяц в зависимости от отопительного сезона и цен на газ могу прислать счета за весь год.
. Аренда земли: 3, 59 € в месяц (43 € в год) кооператив запустил процессе выкупа
. Закреплённое парковочное место с пропуском (закрытая территория со шлагбаумом)
. Кооператив на один дом, низкие взносы
. Оптический интернет
. Подвал в комплекте
Что сделано в квартире (2025):
– Новые радиаторы и тёплые окна
– Новые полы + покрытие (класс 3)
– Дополнительная шумоизоляция стен спальни
– Блэкаут-шторы в гостиной
– Гостиная расширена
– Большое зеркало, визуально увеличивающее пространство
– Новая мебель: включена или вывозится на выбор
Расположение:
. 5 минут до ТЦ Domina, 300 м до ТЦ Minska. Школа, садик, хозяйственный магазин, продуктовые в пешей доступности. Остановки общественного транспорта через дорогу.
Вид из окон:
. Уютная, светлая, просторная и очень тёплая квартира. Окна 5 этажа выходят на высокие деревья, ближайший дом более чем в 100 метрах. Летом прохладно, тихо круглый год.
Варианты:
– С арендатором доход с первого дня
– Для себя - освобождается с июля, по договорённости возможно раньше.
Я собственник, не агент.
Агентам: Если у вас есть реальный покупатель с конкретным предложением пишите. Просьба не предлагать посреднические услуги продаю напрямую.
Звоните или пишите.

Город: Рига
Район: Пурвциемс
Улица: Вайдавас 8 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 41 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 67 500 € (1 646.34 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 67 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 67 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 67 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 67 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 67 500 €, Фото
Телефон: (+371)26-26-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 19.05.2026 15:20
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении