Закрыть карту
Saimnieks pārdod gaišu, saulainu vienistabas dzīvokli. Nepieciešams remonts.
Laba sabiedriskā transporta pieejamība (tramvajs, autobuss 5 min. attālumā), blakus iepirkšanās centram, netālu atrodas skola un bērnudārzs, pagalmā zaļā zona.
Город:
Рига
Район:
Иманта
Улица:
Клеисту 15
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
36.50 м²
Этаж / этажей:
5/9/лифт
Серия:
602-я
Тип дома:
Панельный
Цена:
30 000 € (821.92 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
29-15-***
Распечатать
Дата: 12.05.2026 20:45
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении