Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Центр / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrē modernu un ļoti ērtu dzīvokli renovētā ēkā Sadovņikova ielā 39.
Dzīvoklis atrodas ēkas 2. stāvā un ir pilnībā mēbelēts un gatavs dzīvošanai. Nesen veikts kvalitatīvs kapitālais remonts, pārdomāts plānojums un patīkama dzīves vide ikdienai.

– pieejama maksas autostāvvieta pagalmā
– iespējama arī bezmaksas auto novietošana uz ielas
– laba infrastruktūra un sabiedriskais transports
– blakus lielais Rimi un viss nepieciešamais ikdienai
– Drošības depozīts EUR 800.00, līgums minimums uz gadu.

Dzīvoklis piemērots cilvēkiem, kas novērtē komfortu, sakārtotu vidi un ērtu atrašanās vietu pilsētā.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Садовникова 39 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 43 м²
Этаж / этажей: 2/7/лифт
Серия: Рекон.
Тип дома: Каменный
Цена: 595 €/мес. (13.84 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 595 €/мес., Фото
Телефон: (+371)28-31-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
WWW:посмотреть
Место:Рига
Компания:SIA „CODO REAL”

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 20.05.2026 12:49
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении