Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Центр / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Uz ilgāku laiku izīrē 2 istabu dzīvokli. Dzīvoklis sastāv no guļamistabas 16 m2, dzīvojamās istabas 16 m2, virtuves, sanmezgls kopā ar dušu. Dzīvoklis ir daļējo mēbelēts ir 2 iebūvēti skapji, virtuves mēbeles ar ledusskapi, veļasmašīna. Dzīvokļa logi vērsti uz iekšpagalmu DA un Lejas ielas pusi puse. Laba lokācija, tuvumā sabiedriskā transporta pietura, veikali, skolas, dārziņi utt. Dzīvoklis būs pieejams no 09.04.2026.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Миера 95 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 45 м²
Этаж / этажей: 3/5
Серия: Дов. дом
Тип дома: Кирпичный
Цена: 350 €/мес. (7.78 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Место:Рига

Распечатать Дата: 06.04.2026 12:46
Отослать другу Уникальных просмотров: 1