Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Центр / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Aicinām īrēt divu istabu dzīvokli īres namā Artilērijas ielā 35.

Dzīvoklis atrodas renovētas ēkas 5. stāvā un sastāv no 2 istabām, garderobes, virtuves, vannas istabas ar dušu un priekšnama;
Dzīvoklī koka parketa grīdas segums un koka logi. Griestu augstums 2.6 metri;
Virtuve aprīkota ar cepeškrāsni, plīts virsmu, tvaika nosūcēju, trauku mazgājamo mašīnu un ledusskapi;
Drēbju un veļas mazgāšana paredzēta tikai speciāli ierīkotā koplietošanas veļas mazgātavā mājas pazemes stāvā;
Ēkai autonomā gāzes apkures sistēma. Dzīvoklī radiatori ar termoregulātoriem un individuālo siltuma skaitītāju;

Īres maksa 580 EUR mēnesī (papildus komunālie maksājumi) un drošības depozīts 780 EUR apmērā;
Minimālais īres termiņš 1 gads ar iespēju pagarināt;
Lieliska atrašanās vieta Rīgas centrā pie labiekārtotā Ziedoņdārza parka. Tiešā tuvumā Rīgas 6. vidusskola, pārtikas veikali, sabiedriskā transporta pieturvietas un centra sporta kvartāls.  

Zvaniet un vienosimies par dzīvokļa apskati Jums ērtā laikā.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Артилерияс 35 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 53 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Рекон.
Тип дома: Каменный
Цена: 580 €/мес. (10.94 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 580 €/мес., Фото
Телефон: (+371)26-53-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
Телефон: (+371)67-28-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
WWW:посмотреть
Место:Рига
Компания:Kivi Real Estate

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 11.05.2026 15:31
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении