Stāvvieta Dāvanā.
Pārdodu dzīvokli "Aleksandra apartamentos" ar ļoti kvalitatīvu apdari.
Kluba tipa māja - konsjierž, trenažieru zāle, cigāru zāle, sauna, atpūtas zāle.
Prestižs vēstniecību rajons.
Dzīvoklis bez apgrūtinājumiem.
-
Парковочное место в подарок.
Продаю квартиру в Aleksandra Apartamenti с очень качественной отделкой.
Дом клубного типа консьерж, тренажёрный зал, сигарная комната, сауна, комната отдыха.
Престижный район посольств.
Квартира без обременений.
Город:
Рига
Район:
центр
Улица:
Аусекля 4
[
Карта
]
Комнат:
3
Площадь:
79 м²
Этаж / этажей:
3/7/лифт
Серия:
Нов.
Тип дома:
Каменный
Цена:
217 000 € (2 746.84 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
22-36-***
Распечатать
Дата: 19.05.2026 21:03
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении