Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Агенскалнс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Attīstītājs piedāvā ierobežotu skaitu dzīvokļu vēsturiskā pirmskara laika namā vienā no pieprasītākajām Āgenskalna vietām - Kalnciema ielā 12a. Projektā pieejami tikai 10–12 dzīvokļu īpašumos sadalīti dzīvokļi, kas nodrošina privātumu, mieru un ekskluzīvu dzīves vidi.

Attīstītājs šobrīd veic pilnīgu visas ēkas visu dzīvokļu kanalizācijas un ūdens stāvvadu nomaiņu.

Par dzīvokli:
+ Nr. 3.
+ 50.5 m2.
+ Šobrīd 1 plaša koptelpa (darba zonās sadalīta ar mēbelēm), koridors, vannas istaba. Pēc pārplānošanas iespējams izbūvēt 2 istabas.
+ 2.stāvs, ļoti gaišs, lieliski skati pa logiem.
+ Augstie griesti – oriģinālais griestu augstums 3.1 m.
+ Dzīvoklim ir nepieciešams remonts un pārplānošana.
+ Centralizēta pilsētas apkure, centralizēts pilsētas aukstais un karstais ūdens.

Par ēku:
+ Skaista, neliela ķieģeļu mūra ēka ar bagātu vēsturi, uzcelta 1910.gadā.
+ Ēkai kopskaitā ir 4 stāvi, lifts nav.
+ Slēgta, plaša, gaiša un kārtīgi kopta kāpņu telpa ar vēsturiski arhitektoniskiem elementiem.
+ Ēku apsaimnieko SIA "Namu guru", apsaimniekošanas maksa – 1 EUR/m² + PVN, uzkrājums 0.25 EUR/m2.
+ Ļoti liels, zaļš iekšpagalms gan ar apstādījumu zonu, gan vietu 20 autostāvvietām (iegādājamas atsevišķi).
+ Zeme īpašumā.

Papildus:
+ Iespējams iegādāties iekšpagalmā izvietotas autostāvvietas, cena – 12500 EUR.

Ja interesē citi dzīvokļi šajā ēkā, lūdzu, jautājiet pilno ēkas prezentācijas bukletu, sūtot ziņu uz Whatsapp.

Город: Рига
Район: Агенскалнс
Улица: Калнциема 12a [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 50 м²
Этаж / этажей: 2/4
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Удобства: Парковочное место
Цена: 87 000 € (1 740 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 87 000 €, Фото
Телефон: (+371)29-68-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
WWW:посмотреть