Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Агенскалнс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Zeme ir īpašumā, nav kopīpašums. Tiek pārdots plašs dzīvoklis vēsturiskā pirmās brīvvalsts laika mūra ēkā Āgenskalna sirdī – vietā, kur apvienojas miers, šarms un pilsētas tuvums.

Dzīvoklis ir gaišs un silts, ar pārdomātu plānojumu, kas ļauj efektīvi izmantot telpu un nodrošina ērtu dzīvošanu. Īpašumā ir malkas apkure, kā arī iespēja ierīkot siltumsūkni, pielāgojot apkures risinājumu savām vajadzībām un sezonai. Ūdens un kanalizācija – Rīgas centrālais pieslēgums.

Ēka ir stingras pirmskara būves, ar biezām mūra sienām, kas nodrošina labu siltuma un skaņas izolāciju. Tas padara īpašumu piemērotu gan dzīvošanai, gan izīrēšanai kā investīciju objektu.

Lieliska atrašanās vieta – pašā Āgenskalna centrā: tuvumā veikali, sabiedriskais transports, parki un skolas. Vien dažu minūšu attālumā atrodas Kalnciema kvartāls, Āgenskalna tirgus un Daugavas promenāde.

Город: Рига
Район: Агенскалнс
Улица: Калнциема 7 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 52 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Цена: 50 000 € (961.54 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 50 000 €, Фото

Телефон: (+371)20-09-*** Lauris. Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 12.05.2026 11:04
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении