Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рига / Агенскалнс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrē mājīgu dzīvokli Āgenskalnā – Ventspils ielā 27
Tiek izīrēts gaišs un mājīgs 44 m² liels dzīvoklis.

Dzīvoklis atrodas izcilā lokācijā, kas apvieno klusumu un pilsētas centra tuvumu.

Galvenās priekšrocības:
Malkas un elektrības apkure, blakus atrodas sabiedriskais transports, veikali, kafejnīcas un zaļie parki pastaigām. Ātra un ērta nokļūšana līdz pilsētas centram, kā arī līdz Pārdaugavas augstskolām. Ja ir automašīna, tad to ir iespējams novietot slēgtā pagalmā. Ir pieejams šķūnis malkas novietošanai. Zaļš pagalms.

Platība: Pārdomāts un praktisks plānojums (44m²), kas ir ideāli piemērots vienam cilvēkam vai pārim.

Fiksēti maksājumi: Lielisks un reursus saudzējošs piedāvājums ar iekļautiem komunālajiem maksājumiem.

Īres maksa: 310 EUR/mēn. (cenā ir iekļauti visi komunālie maksājumi. ).

Papildu izmaksas: Tikai elektrība pēc individuālā skaitītāja patēriņa.

Uzsākot īri: Jāveic maksājums par pirmo mēnesi un drošības depozīts viena mēneša īres maksas apmērā (310+310 EUR).

Dzīvoklis tiek izīrēts ilgtermiņā kārtīgiem un atbildīgiem īrniekiem bez mājdzīvniekiem.
Dzīvoklis ir gatavs uzņemt savus jaunos īrniekus jau tūlīt.

Город: Рига
Район: Агенскалнс
Улица: Вентспилс 27 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 44 м²
Этаж / этажей: 2/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Деревянный
Удобства: Парковочное место
Цена: 310 €/мес. (7.05 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 310 €/мес., Фото
Телефон: (+371)28-80-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 17.05.2026 12:57
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении