Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рижский район / Ропажский округ / Силакрогс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod labi iekārtotu 4 istabu dzīvokli ar noliktavu un 2 autostāvvietām

Ideāls mājoklis ģimenei vai tiem, kas novērtē komfortu un ērtu ikdienu, dzīvojot pie dabas.

Dzīvokļa plānojums:

viesistaba apvienota ar virtuves zonu
3 izolētas guļamistabas
Koridors ar 2 lieliem iebūvētiem skapjiem
Vannasistaba un WC

Īpašuma priekšrocības:

Zeme īpašumā
Privāta noliktava 17 m² platībā
2 autostāvvietas
Ērts un pārdomāts plānojums
Individuāli siltuma un ūdens skaitītāji, tāpēc zemi komunālie maksājumi. Visi logi vērsti uz dienvidiem, ziemā labi saglabājas siltums. Apsaimnieko sia Lorem.
Daudz vietas mantu uzglabāšanai
Piemērots ģimenei ar bērniem: mājas pirmajā stāvā atrodas privātais bērnu dārzs.
Saga, Ikea un citi lielveikali 15 min braucienā.

Tuvumā ezers, apkārt mežs pastaigām. Pagalmā velo trase, futbola laukums, trenažieru laukums. Kopumā foršs ciemats, kurā dzīvot.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Ропажский округ
Посёлок: Silakrogs
Улица: Silakroga 11 [Карта]
Комнат: 4
Площадь: 67 м²
Этаж / этажей: 4/4
Серия: Нов.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 130 000 € (1 940.30 €/м²)

Фото:
Рижский район,  Ропажский округ Силакрогс, цена 130 000 €, Фото
Телефон: (+371)25-12-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
Телефон: (+371)29-40-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рижский р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 18.05.2026 14:47
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении