Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Рижский район / Кримулдская вол. / Рагана / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod divistabu dzīvokli Siguldas novadā, Raganā.
Dzīvoklis silts, saulains, ekonomisks. Dzīvoklim ir individuāla autonomā gāzes apkure, kas dod iespēju pašiem kontrolēt siltuma patēriņu un izmaksas apkures sezonas laikā.
Dzīvoklī veikts remonts, kas ļauj uzsākt dzīvošanu bez papildus ieguldījumiem.
Dzīvoklis tiek pārdots ar esošo virtuves iekārtu un sadzīves tehniku, kā arī koridorā iebūvēto skapi un šim projektam pielāgoto koridora iekārtu.
Ir uzstādīti jauni ūdens skaitītāji ar attālinātu nolasīšanu. Pieejams savs pagrabs.

Remontēta, sakopta kāpņu telpa. Ēkai nomainīts jumts, logi, kopējā kanalizācija. Kāpņutelpa slēdzama ar kodu. Pagalmā pieejama bezmaksas stāvvieta automašīnai.

Lieliska atrašanās vieta ar attīstītu infrastruktūru, sabiedrisko transportu. Tuvu Sigulda (16 km), Rīga (40 km), Saulkrastu jūra (15 minūšu brauciena attālumā), ērta satiksme uz Limbažiem, Valmieru.
Apkārt sakopta, apzaļumota vide. Bērnudārzs, skola, peldbaseins, plašs stadions, rotaļlaukumi, veikali, doktorāts, aptiekas, kafejnīcas - tas viss sasniedzams bez transporta izmantošanas, jo atrodas ciemata terotorijā.
Draudzīga vide ģimenēm ar bērniem.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Кримулдская вол.
Посёлок: Ragana
Улица: Skolas iela 4 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 45 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: 103-я
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 50 000 € (1 111.11 €/м²)

Фото:
Рижский район,  Кримулдская вол. Рагана, цена 50 000 €, Фото
Телефон: (+371)26-33-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рижский р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 09.05.2026 19:20
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении