Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Резекне и р-он / Резекне / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
31000 €
Tiek pārdots 2 istabu dzīvoklis Rēzeknē, Atbrīvošanas aleja/ Skolas ielas krustojums (centrs). Lokācija izcila, Mājai 3 stāvi, 2 kāpņu telpas. Dzīvoklis ir ar augstajiem griestiem, sagatavots remontam un pārbūvei (grīdas un starpsienas demontētas). Pārbūvē oficiāli saskaņota, tiks mainīts starpsienu izvietojums, jaunais projekts pielikumā. (projektā nav virtuves starpsiena, lielāks sanmezgls un guļamistabā ieplānota ērta garderobes telpa.
Mājai ir nesen nomainīts jumta segums un renovēti pamati.
Ir apstiprināts pilnas mājas renovācijas projekts šovasar (tiks nomainīti stāvvadi, siltummezgls, radiatori, ūdens caurules, fasāde, tiks pilnībā izremontētas kāpņutelpas). Tas nozīmē, ka jaunajam īpašniekam ir pašam jāveic logu nomaiņa (apdare ir paredzēta projektā) un jānomaina durvis(apdare ir paredzēta ar kāpņu telpas renovāciju).
Nejauciet pilnu renovāciju ar vienkāršu siltināšanu.
Jums ir iespēja iegādāties dzīvokli māja, kura būs viena no nedaudzajām, kuras tiks ar ES finansējumu renovētas. Un jums ir iespēja ietaupīt uz demontāžu un projektu saskaņošanu.

Город, район: Резекне и р-он
Город/волость: Резекне
Улица: Atbrīvošanas aleja x [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 38 м²
Этаж / этажей: 1/3
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпично-панельный
Цена: 31 000 € (815.79 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Резекне и р-он Резекне, цена 31 000 €, Фото
Телефон: (+371)29-72-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Резекне и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 11.05.2026 11:17
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении