Закрыть карту
2 istabas vidējais dzīvoklis. Iesākts remonts. Plastikata logi, metāla durvis, uzstādīts jauns kanalizācijas stāvvads
Город, район:
Резекне и р-он
Город/волость:
Аудриньская вол.
Посёлок:
Audriņi
Улица:
Rezeknes 3 10
[
Карта
]
Комнат:
2
Площадь:
42 м²
Этаж / этажей:
2/2
Серия:
М. сем.
Тип дома:
Кирпичный
Кадастровый номер:
78429000059
Цена:
2 900 € (69.05 €/м²)
Фото:
Место:
Резекне и р-он
Распечатать
Дата: 22.04.2026 18:15
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1