Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Огре и р-он / Огре / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdodu 2 istabu dzīvokli skaistā, klusā vietā Ogrē blakus Daugavai ar piekļuvi peldvietai.
Viena istaba izolēta, otra plaša- studijas tipa istaba apvienota ar virtuvi.
PVC logi, sauli atstarojošas žalūzijas, radioatori daļēji mainīti, secinot, ka vecie joprojām strādā efektīvi.
Vannas istabā veikts kapitālais remonts.
Dzīvoklis saules pusē, komunālie maksājumi: vasarā līdz 70 EUR, ziemā ~ 130-140 EUR.
Pagrabstāvā neliela slēdzama pagrabtelpa mantu uzglabāšanai.
Ir iespējams nokārtot auto stāvvietas atļauju pagalmā.
Namu apsaimniekotājs - Ogres namsaimnieks.
Līdz Ogres centram 4 km, līdz Ogres pilsētas autobusa pieturai 5 min. Blakus mājā pieejams neliels pārtikas veikals.
Apskate iespējama pēc 15.06.2026.

Город, район: Огре и р-он
Город/волость: Огре
Улица: Akmeņu 50a [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 44 м²
Этаж / этажей: 4/5
Серия: Лит. пр.
Тип дома: Панельный
Кадастровый номер: 74019007738
Удобства: Балкон
Цена: 43 000 € (977.27 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 43 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 43 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 43 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 43 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 43 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 43 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 43 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 43 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 43 000 €, Фото
Телефон: (+371)27-70-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Огре и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 17.05.2026 16:05
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении