Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Огре и р-он / Огре / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrē 3 istabu dzīvokli Ogrē, Mālkalnes prospektā 6, 3.stāvā.
Plašs, gaišs 3 istabu dzīvoklis ar izolētām istabām, daļēji mēbelēts.
Vienā no istabām ietilpīgs iebūvējamais skapis. Balkons uz zaļās zonas pusi.
Virtuves iekārta ar iebūvētu trauku mazgājamo mašīnu, gāzes plīts ar cepeškrāsni.
Dzīvoklis atrodas ļoti labā lokācija, viss nepieciešamais pieejams dažu minūšu gājiena attālumā.
Pagalmā autosstāvieta mājas iedzīvotājiem ar atļaujām.
Klusi kaimiņi un sakopta apkārtne.
Pēc vienošanās var izskatīt iespēju par mājdzīvniekiem.
Īres maksa + komunālie maksājumi.
Drošības nauda par pirmo un pēdējo mēnesi.

Город, район: Огре и р-он
Город/волость: Огре
Улица: Mālkalnes prospekts 6 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 64 м²
Этаж / этажей: 3/5
Серия: Лит. пр.
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 450 €/мес. (7.03 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 450 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 450 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 450 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 450 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 450 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 450 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 450 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 450 €/мес., Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 450 €/мес., Фото
Телефон: (+371)20-08-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Огре и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 16.05.2026 16:30
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении