Закрыть карту
Jauks dzīvoklis jaukā vietā meklē jaunu jauku saimnieci vai saimnieku.
Город, район:
Огре и р-он
Город/волость:
Кегумс
Улица:
Skolas 1
[
Карта
]
Комнат:
2
Площадь:
61 м²
Этаж / этажей:
1/2
Серия:
Сталинка
Тип дома:
Кирпичный
Удобства:
Парковочное место
Цена:
66 600 € (1 091.80 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
29-89-***
Распечатать
Дата: 15.05.2026 12:47
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении