Закрыть карту
Izīrē vienistabas dzīvokli renovētā mājā. Dzīvoklis silts, normālā stāvoklī, nelieli apkures rēķini ziemā. Pieejams īrei no 1.jūnija. Līgums tiek slēgts uz vienu gadu ar iespēju to pagarināt. Pie mājas ir iespēja novietot automašīnu.
Город, район:
Мадона и р-он
Город/волость:
Мадона
Улица:
Priežu 6
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
39 м²
Этаж / этажей:
4/4
Серия:
Рекон.
Тип дома:
Панельно-кирпичный
Удобства:
Парковочное место
Цена:
160 €/мес. (4.10 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
29-47-***
Распечатать
Дата: 19.05.2026 10:33
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении