Закрыть карту
Izīrē dzīvokli Saulkrastos, pirmā līnija no jūras, tikai ~100 m līdz jūrai.
1, 5 istabu dzīvoklis privātmājā, 36 m2, 1. stāvā.
Pilnībā mēbelēts, ir ledusskapis un veļasmašīna.
Centrālā apkure, autostāvvieta. Klusa un patīkama vieta.
Atļauti mājdzīvnieki (mazs suns vai kaķis).
Izīrē gan vasaras sezonai, gan ilgtermiņā.
Cena 600 € mēnesī + komunālie maksājumi.
Ja ir jautājumi, zvaniet.
Город, район:
Лимбажи и р-он
Улица:
Rigas iela 55
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
36 м²
Этаж / этажей:
1/1
Серия:
Ч. дом
Тип дома:
Деревянный
Удобства:
Парковочное место
Цена:
600 €/мес. (16.67 €/м²)
Фото:
Место:
Лимбажи и р-он
Распечатать
Дата: 24.03.2026 20:45
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1