Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Елгава и р-он / Елгава / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek pārdots kompakts un ekonomisks dzīvoklis, kas lieliski piemērots cilvēkam, kurš novērtē zemus ikmēneša izdevumus un mierīgu apkārtējo vidi. Ideāls variants vienam cilvēkam, senioram vai kādam, kurš meklē nelielu un viegli uzturamu mājokli.
Dzīvoklī ir izolēta istaba un atsevišķa virtuve. Uzstādīti jauni PVC logi. Virtuvē atrodas plīts, kuru iespējams izmantot arī ēdiena gatavošanai. Ir paredzēta vieta dušas izbūvei.
Ērta atrašanās vieta pilsētā tuvumā atrodas Lielais Citro un Maxima X, kā arī sabiedriskā transporta pieturas un citas ikdienai nepieciešamās vietas.
Mājā ir draudzīgi kaimiņi. Pie īpašuma pieejama neliela zaļā zona, kuru iespējams izmantot atpūtai, dārziņam vai citām savām vajadzībām. Papildus pieejams arī malkas šķūnis.

Droši zvaniet pa norādīto tālruni lai sarunātu apskati.

Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Елгава
Улица: Kārļa iela 14 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 21 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Кадастровый номер: 09009028578
Удобства: Парковочное место
Цена: 18 000 € (857.14 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 18 000 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 18 000 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 18 000 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 18 000 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 18 000 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 18 000 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 18 000 €, Фото
Телефон: (+371)22-42-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Елгава и р-он
Компания:Baltic States

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 22.05.2026 17:28
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении