Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Добеле и р-он / Добеле / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod 3 istabu dzīvokli 2.stāvā izcilā lokācijā- pašā pilsētas centrā.
Gājiena attālumā (2-3 min) autoosta, stacija, lielvaikali- Top, Rimi, domes laukums, pretī mājai- Sporta skola, kas ir priekšrocība ģimenēm ar bērniem vai aktīva dzīvesveida piekritējiem. Mājas 1.stāvā- doktorāts, aptieka.
Bonusā- slēdzama mantu glabātava pagrabtelpā.
Slēdzama kāpņu telpa, ieeja ar čipu, pagalmā autostāvvieta (2 vietas) ar atļaujām.
Dzīvoklim šobrīd prasās remonts, vismaz kosmētiskais, un tā ir liela vērtība- iespēja nedzīvot svešā sajūtā, bet realizēt savas ieceres. Nelielo apvienoto sanmezglu un istabu izkārtojumu var pielāgot savām vajadzībām un gaumei.

Город, район: Добеле и р-он
Город/волость: Добеле
Улица: Edgara Francmaņa 10 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 56 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 36 000 € (642.86 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Добеле и р-он Добеле, цена 36 000 €, Фото
Квартиры,  Добеле и р-он Добеле, цена 36 000 €, Фото
Квартиры,  Добеле и р-он Добеле, цена 36 000 €, Фото
Квартиры,  Добеле и р-он Добеле, цена 36 000 €, Фото
Квартиры,  Добеле и р-он Добеле, цена 36 000 €, Фото
Квартиры,  Добеле и р-он Добеле, цена 36 000 €, Фото
Квартиры,  Добеле и р-он Добеле, цена 36 000 €, Фото
Квартиры,  Добеле и р-он Добеле, цена 36 000 €, Фото
Квартиры,  Добеле и р-он Добеле, цена 36 000 €, Фото
Телефон: (+371)26-08-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Добеле и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 24.05.2026 17:54
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении