Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки
LV
 
EN

Квартиры / Цесис и р-он / Цесис / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek pārdots pilnībā renovēts dzīvoklis Cēsīs, pieejami foto no visa procesa.
Gaišs, mājīgs un silts dzīvoklis ar salīdzinoši zemiem komunālajiem maksājumiem (82€ vidēji par pēdējiem 12 mēn).

Renovācija tika veikta pilnībā atsedzot nesošās konstrukcijas, nosiltinot pagraba pārsegumu ar monolītu siltumizolāciju, nomainot stāvvadus, ūdens pievadus kā arī pārējos santehnikas izvadus un pilna elektroinstalācijas nomaiņa.
Energoefektīvi 3 pakešu logi, sienām /griestiem veikta siltumizolācijas un skaņas izolācijas izbūve, jauni radiatori atbilstoši tehniskajiem noteikumiem.

Dzīvoklī pieejams optiskais interneta pieslēgums, dzīvoklim ļoti interesants plānojums ar vannas istabu pa vidu, kas, ja nepieciešams, ļauj nodalīt atsevišķu papildu istabu.

Dzīvoklis tiek tirgots ar mēbelēm un sadzīves iekārtām, par kurām varam vienoties, ja tās nav nepieciešamas.

Par citiem jautājumiem - droši sazinieties zvanot/whatsapp/epast ā.

Dzīvokli pārdod privātpersona, cena runājama.

Город, район: Цесис и р-он
Город/волость: Цесис
Улица: Turaidas 3 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 36 м²
Этаж / этажей: 1/4
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Парковочное место
Цена: 44 850 € (1 245.83 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Квартиры,  Цесис и р-он Цесис, цена 44 850 €, Фото
Телефон: (+371)26-12-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Цесис и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 15.05.2026 11:02
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении