Labdien. Meklēju darbu medicīnas sfeta. Ir doploms, pabeidzu uz ārsta palīgu. Tagad mācos, pēc 3 mēnešiem būs eksāmens un tad diploms būs reģistrā. Ļoti lūdzu atsaukties. Varbūt tomēr atradīsies kāda vakance kas būtu man piemērota.
Ļoti ātri mācos, punktuala, liela pacietība. Rakstiet vai zvaniet, nosūtīsu CV Jums.
Ar cieņu Anna.