Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Ventspils un raj. / Ventspils / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдаётся однокомнатная квартира в Парвенте на длительный срок (от 1 года).

Квартира светлая, с окнами на солнечную сторону, не угловая. Расположена в удобном районе с развитой инфраструктурой: рядом магазины, аптека, школа, детский сад, поликлиника, спортивный зал, стадион и остановка общественного транспорта.

В квартире есть всё необходимое для комфортного проживания.

Заключается договор аренды.
Первый платёж включает: аренду за первый и последний месяц, а также аванс за коммунальные услуги (190 + 190 + 100).

Без животных. Идеально подходит для одного человека.

Ilgtermiņā (no 1 gada) tiek izīrēts vienistabas dzīvoklis Pārventā.

Dzīvoklis ir gaišs, ar logiem uz saulaino pusi, ne stūra. Ērta atrašanās vieta ar attīstītu infrastruktūru: tuvumā veikali, aptieka, skola, bērnudārzs, poliklīnika, sporta zāle, stadions un sabiedriskā transporta pietura.

Dzīvoklī ir viss nepieciešamais ērtai dzīvošanai.

Tiek slēgts īres līgums.
Pirmais maksājums ietver: īri par pirmo un pēdējo mēnesi, kā arī komunālo maksājumu avansu (190 + 190 + 100).

Bez mājdzīvniekiem. Ideāli piemērots vienai personai.

A one-room apartment is available for long-term rent (from 1 year) in Parventa.

The apartment is bright, with windows facing the sunny side, and is not a corner unit. It is located in a convenient area with well-developed infrastructure: nearby shops, pharmacy, school, kindergarten, clinic, gym, stadium, and public transport stops.

The apartment has everything needed for comfortable living.

A rental agreement is signed.
The first payment includes: rent for the first and last month, plus a utility deposit (190 + 190 + 100).

No pets allowed. Ideal for one person.

Pilsēta, rajons: Ventspils un raj.
Pilsēta/pagasts: Ventspils
Iela: Талсу 24 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 25 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 190 €/mēn. (7.60 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 190 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)26-06-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Ventspils un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 08.05.2026 17:01
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu