Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Zolitūde / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Īpašnieks pārdod gaišu, plašu un ļoti harmonisku dzīvokli.
Kopējā platība 131 kv. m. , dzīvokļa platība 117 kv. m, lodžija un balkons - 14 kv. m.
Šika viesistaba apvienota ar virtuvi ir -64 kv. m. , kas ļauj izcelt atsevišķu izolētu istabu pēc īpašnieka vēlēšanās.
1 san. uze l, pieliekamais, 2 izolētas istabas
Zeme ir īpašumā. Māja ekspluatācijā nodota 2006. gada decembrī.
Nesošo sienu konstrukcijas veidotas no ķieģeļiem, pārsegumi – betona paneļi. Apkure – autonomā gāzes, ūdensapgāde un kanalizācija – pilsētas.
Uzstādīti individuālie ūdens un elektrības skaitītāji. Divi lifti.
Ļoti silta māja, vienmēr tīra kāpņu telpa un pieklājīgi kaimiņi.
Pagalmā bērnu rotaļu laukums, skaists skats pa logiem.
Soļu pieejamībā pilsētas transports, lielveikali, vairākas skolas un bērnudārzi, sporta centrs 'Volvo centrs ", tenisa korti, ļoti zaļš rajons, tuvumā veloceliņš līdz Jūrmalai, dzelzceļa stacija Zolitude, līdz lidostai 10 minūtes ar automašīnu, līdz Rīgas centram un līdz Jūrmalai 20 minūtes ar automašīnu. Komunālie 2022. gadā ieskaitot apkuri, elektrību, mājas apsaimniekošanu un visu pārējo: vasara 270 eiro, ziema 470 eiro.
Iespēja novietot automašīnu maksas stāvvietā pie mājas par 25 eiro mēn.

Īpašnieks pārdod gaišu, plašu dzīvokli, kurš Jums radīs komforta un harmonijas sajūtu.  
Zolitūdē, Rīgā

Kopējā platība 131 kv. m. , dzīvokļa platība 117 kv. m, lodžija un balkons - 14 kv. m. Dzīvoklis ir svaigi izremontēts.
Eleganta viesistaba apvienota ar virtuvi -64 kv. m. , kas ļaus izcelt atsevišķu izolētu istabu pēc īpašnieka vēlmes.
1 sānu mezgls, pieliekamais, 2 izolētas istabas.  
Zeme ir īpašumā. Māja ekspluatācijā tika nodota 2006. gada decembrī.
Nesošo sienu konstrukcijas veidotas no ķieģeļiem, pārsegums – betona paneļi. Apkure – autonomā gāzes, ūdensapgāde un kanalizācija – pilsētas.
Uzstādīti individuālie ūdens un elektrības skaitītāji. Dzīvoklī ir iespēja regulēt temperatūru katrā no telpām atsevišķi.
Virtuvē un toletē ir apsildāmā grīda.
Kvalitatīvi apsiltināta māja ar diviem liftiem, vienmēr tīru kāpņu telpu, pieklājīgiem kaimiņiem un ēkā diennakts dzīva apsardze un videonovērošana.
8.stāvs

Pagalmā bērnu rotaļu laukums, skaists skats pa logiem. Dzīvoklī ir gan rīta saule, gan vakara.
Viss nepieciešamais atrodas 5min gājienā- pilsētas transports, lielveikali, vairākas skolas un bērnudārzi, sporta centrs 'Volvo centrs ", tenisa korti, veloceliņš līdz Jūrmalai, dzelzceļa stacija Zolitūde, līdz lidostai 10 minūtes ar automašīnu, līdz Rīgas centram un līdz Jūrmalai 15 minūtes ar automašīnu. Komunālie 2022. gadā ieskaitot apkuri, elektrību, mājas apsaimniekošanu un visu pārējo: vasarā 270 eiro, ziemā 470 eiro.
Iespēja novietot automašīnu maksas stāvvietā pie mājas par 25 eiro mēnesī

Собственник продает светлую, просторную и очень гармоничную квартиру.
Общая площадь 131 кв. м. , площадь квартиры 117 кв. м, лоджия и балкон - 14 кв. м.
Шикарная гостиная совмещенная с кухней составляет -64 кв. м. , что позволяет выделить отдельную изолированную комнату по желанию владельца.
1 сан. узел, кладовка, 2 изолированные комнаты
Земля в собственности. Дом сдан в эксплуатацию в декабре 2006 года.
Конструкции несущих стен выполнены из кирпича, перекрытия – бетонные панели. Отопление – автономное газовое, водоснабжение и канализация – городские.
Установлены индивидуальные счетчики воды и электричества. Два лифта.
Очень теплый дом, всегда чистый подъезд и вежливые соседи.
Во дворе детская площадка, прекрасный вид из окон.
В шаговой доступности городской транспорт, супермаркеты, несколько школ и детских садиков, спортивный центр 'Volvo centrs", теннисные корты, очень зеленый район, по близости велодорожка до Юрмалы, ж/д станция Zolitude, до аэропорта 10 минут на машине, до центра Риги и до Юрмалы 20 минут на машине. Коммунальные в 2022 году включая отопление, электричество, обслуживание дома и прочее : лето 270 евро, зима 470 евро.
Возможность парковать машину на платной стоянке около дома за 25 евро мес.

The owner is selling a bright, spacious apartment that will give you a sense of comfort and harmony.
Total area 131 sq. m. , apartment area 117 sq. m. , loggia and balcony - 14 sq. m. The apartment is newly renovated. An elegant living room combined with a kitchen - 64 sq. m.
1 Bathroom unit, pantry, 2 isolated rooms.
The house was commissioned in December 2006. The land under the building is owned by the owners of the apartment.
The structures of the load-bearing walls are made out of bricks, the covering is made of concrete panels. Heating - autonomous gas, water supply and sewerage – cities utilities.
Individual water and electricity meters have been installed. In the apartment, it is possible to regulate the temperature in each room separately.
The kitchen and toilet have heated floors.
Qualitatively heated house with two elevators, always clean stairwell, polite neighbours and 24/7 live security and video surveillance.
Beautiful view from the windows. The apartment has both morning and evening sun, and you can see the children's playground in the yard.
Everything you need is in a 5-minute walk - city transport, supermarkets, several schools, kindergartens, sports centre "Volvo Centre", tennis courts, bike path to Jurmala, Zolitude railway station, 10 minutes to the airport by car, 15 minutes to the centre of Riga and 15 minutes to Jurmala by car. Utilities in 2022 including heating, electricity, house management and everything else: summer 270 euros, winter 470 euros.

Possibility to park a car near the house for 25 euros per month.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Zolitūde
Iela: Anniņmuižas 7 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 131 m²
Stāvs: 7/13/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Kadastra numurs: 01000930140003038
Ērtības: Balkons, Lodžija
Cena: 198 000 € (1 511.45 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 198 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)20-07-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)25-60-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 21:59
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu