Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Jugla / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod 1 istabas dzīvokli ar platību 30, 6 m² 5. stāvā. Dzīvoklis ir pašreizējā stāvoklī, atbrīvots un gatavs atjaunošanai. Logi nomainīti uz stikla pakešu logiem. Visā kāpņu telpā ir nomainīti stāvvadi, uzstādīts domofons un veikta mājas sānu fasāžu siltināšana.

Laba atrašanās vieta netālu atrodas skola, moderns stadions ar bērnu rotaļu laukumu, bērnudārzi, veikali un sabiedriskais transports. Silts un gaišs dzīvoklis. Tīra kāpņu telpa un mierīgi kaimiņi.

Продаётся 1-комнатная квартира площадью 30, 6 м² на 5 этаже. Квартира в текущем состоянии, освобождена и готова к обновлению. Окна заменены на стеклопакеты. Во всём подъезде произведена замена стояков, установлен домофон и выполнено утепление боковых фасадов дома.

Хорошее расположение рядом школа, современный стадион с детской площадкой, детские сады, магазины и общественный транспорт. Тёплая и светлая квартира. Чистый подъезд, спокойные соседи.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Jugla
Iela: Kvēles 29 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 30.60 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: LT proj.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 32 600 € (1 065.36 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 32 600 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 32 600 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 32 600 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 32 600 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 32 600 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 32 600 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 32 600 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 32 600 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 32 600 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-33-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 20:51
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu