Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Vecmīlgrāvis / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Дом построен в 1978 году. Квартира не угловая, с лоджией. Окна выходят на одну сторону.
К квартире комнаты изолированные, поменяны стояки. Остается встроенная кухня, стиральная машина.
Дверь металическая.
Квартира без ремонта, просто чистенькая.
Земля находится в собственности.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Vecmīlgrāvis
Iela: Melīdas 6c [Karte]
Istabas: 2
Platība: 51.10 m²
Stāvs: 7/9/lifts
Sērija: 467.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 41 500 € (812.13 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 41 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)26-79-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 17.05.2026 22:31
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu