Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Teika / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod 2-istabu dzīvokli Teikā, klusā un zaļā vietā Ropažu ielas sirdī.

Dzīvoklī saglabājies autentisks parkets un oriģinālas detaļas, kas piešķir īpašu šarmu. Nepieciešams neliels kosmētiskais remonts, lai to pielāgotu pēc savām vēlmēm un gaumes.

Laba lokācija ar ērtu infrastruktūru, sabiedrisko transportu un visu ikdienai nepieciešamo tuvumā.

Продаётся 2-комнатная квартира в Тейке, в тихом и зелёном месте в самом сердце улицы Ропажу.

В квартире сохранился аутентичный паркет и оригинальные детали, придающие ей особый шарм. Требуется небольшой косметический ремонт, чтобы обустроить жильё по своему вкусу и предпочтениям.

Хорошее расположение с удобной инфраструктурой, общественным транспортом и всем необходимым для повседневной жизни поблизости.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Teika
Iela: Ropažu 56 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 29 m²
Stāvs: 4/4
Sērija: Staļina
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Cena: 50 000 € (1 724.14 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 50 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 50 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 50 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 50 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 50 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 50 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 50 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)28-85-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 19.05.2026 11:35
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu